Loading...

Hizmetlerimiz

by Göktuğ Özcan, 22 Ocak 2018


DIŞ ÇEKİM

Önceden belirlenmiş mekanlarda  dış çekim yapılır. Düğün öncesi, düğün sonrası ve ya düğün günü yapılabilir. Çekilen tüm fotoğraflar, yüksek çözünürlükte dijital olarak teslim edilir.

   


DÜĞÜN GÜNÜ FOTOĞRAF HİKAYESİ

Düğün günü fotoğraf çekiminde sizin ve yakınlarınızın en doğal hallerinin yakalanması hedeflenir. Hazırlıktan gece sonuna kadar fotoğraf çekimi yapılır. En özel gününüzde tüm anlarınız fotoğraflanır. Ortalama 10 – 14  saat süren bir çekimdir. Çekilen fotoğrafların tamamı dijital ortamda teslim edilir. Gün içinde dış çekim yapılır. Dış çekim ayrı bir gün istenirse fiyatlandırma ayrıca yapılmaktadır.

   


SAVE THE DATE FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Düğünden önce hafta içi bir günde 2 saatlik fotoğraf çekimi yapılır. Son 1-2 yıldır sıkça tercih edilen bir çekim türüdür. Çiftler için daha rahat ve daha doğal bir çekimdir. Genelde sahil kenarları tercih edilir. Düğünden önce yapıldığı için davetiyede, düğün mekanı için görsellerde ve düğün sırasında barkovizyonda fotoğraflarınızı kullanabilirsiniz. Çekilen fotoğrafların tamamı dijital ortamda teslim edilir.

   https://goktugozcan.com/wp-content/uploads/2018/08/IMG_7048.jpg] 


DÜĞÜN KLİBİ

Klasik olarak çekilen düğün videolarını izlemek oldukça sıkıcı olabiliyor. 2,3 saat süren düğün videosu sadece bir kaç kez izleniyor. Çekilen düğün videoları sadece düğün anı görüntülerinden oluşuyor.

Düğün Klibi ise kısa film tadında, ortalama 5-8 dakika süren bir video türüdür. Defalarca izleyebilir ve sosyal medyada çevrenizle paylaşabilirsiniz.

Düğün klibi sadece düğün anındaki görüntülerden değil, tüm gününüzü kapsayacak şekilde hazırlanır. En özel gününüzde, hazırlık süreciyle birlikte başlayan ve gece sonuna kadar süren düğün günü sürecini kısa bir film ile hızlı ve keyifli bir şekilde özetliyoruz.

Çekim sırasında kullanılan özel ekipmanlar, post prodüksiyon sırasında uygulanan özel efektler, özenle seçilen müzikler ve tüm gün sizinle birlikte olmamız size film tadında bir klip sunmamızı sağlıyor.

Örneklerini www.goktugozcan.com/dugun-kliplerimiz bölümümüzden inceleyebilirsiniz.


SAVE THE DATE KLİBİ

Genelde Save The Date fotoğraf çekimi ile birlikte alınan bir hizmettir. Sadece klip hizmetinden yararlanmak isteyen çiftlerimiz için, ortalama 2 saat süren video çekimi yapılır. Düğünden önce hafta içi bir gün önceden belirlenen mekanlarda çekimler gerçekleştirilir. Çekim öncesi kurgu yapılır ve bu doğrultuda çekimler gerçekleştirilir. Klip ortalama 2-4 dakikadır ve düğün gününüzden 2 gün önce size teslim edilir. Klibinizi düğününüz barkovizyondan değerli misafirlerinize izletebilirsiniz.

Örneklerini www.goktugozcan.com/save-the-date-kliplerimiz/ bölümümüzden inceleyebilirsiniz.


HAVADAN GÖRÜNTÜLEME – DRONE

Dış çekim, gelin alma, save the date, düğün klipleri ve düğün sırasında drone ile çekim yapılabilir. Kliplerinizde bu görüntüleri kullanabiliriz. Genelde daha çarpıcı, sıra dışı görüntüleri elde etmek isteyen çiftlerimiz tercih ediyor. Drone ile çekim için farklı paketlerimiz mevcut. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.


DÜĞÜN EĞLENCESİ FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ

Düğün yapılacak mekanda düğün süresince fotoğraf ve video çekimi yapılır. Çekilen fotoğrafların tamamı yüksek çözünürlükte dijital olarak teslim edilir. Çekilen video Full HD olarak montajlanıp flaş bellek ile teslim edilir. İstenildiği takdirde fotoğraf baskı – satışı yapılabilir.


Fiyat bilgisi almak için www.goktugozcan.com/iletisim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.