Zeynep & Oğuzhan

Zeynep ve Oğuzhan ile ilk görüşme için ofise geldiklerinde kafalarındaki çekim tarzı çok netti. Tam bir düğün hikayesi tarzı. Bunun için doğru yere gelmişlerdi 🙂

Sıkıcı fotoğraflar, 3-5 saat süren dış çekimler, hep aynı mekanlardaki fotoğraf çekimleri artık bu sektörün uzaklaşması gereken bir durum bence. Herkesin fotoğrafları aynı olmaya başladı. Düğün hikayesi mantığı ise bu yaklaşımdan oldukça uzak ve bize düğün gününün en özel anlarını fotoğraflamamızı sağlıyor. Çünkü mekan değişken, çiftin duyguları farklı, o gün yaşanan çooook şey var. Bunları göz ardı etmeyin!

Zeynep, saç ve makyaj için Sevil Türkmen ile anlaşmıştı ve hazırlık salonda olmuştu. Bu kısım sorunsuz ve eğlenceli geçmişti. Düğün yeri Premier Inn Sakarya idi. Organizasyon firması ise MB Organizasyondu.

Gelin alması her zaman sürprizlerle doludur. En zevkli, belki en duygusal, en hareketli ve en belirsiz yerdir. Fotoğraflarda da bunu görebileceksiniz 🙂

Düğün çok eğlenceli geçmişti. Çok fazla fotoğraf çektik, çok eğlendik. Sonuçları da fotoğraflara yansıdı. İyi seyirler 🙂 Hep mutlu olsun!

  • Lokasyon : Premier İnn Sakarya